شرایط و مقررات

قوانین و مقررات – توافقنامه

خرید و استفاده از کلیه ی خدمات و سرویس های این سایت به منزله ی پذیرش کامل کلیه ی قوانین درج شده در این صفحه میباشد. بنابراین سفارش و خرید هر نوع سرویس/محصول از این سایت به مفهوم پذیرش کامل کلیه ی موارد زیر از طرف شخص خریدار خواهد بود. تریگر پی ان یو در کلیه ی موارد پایبند قوانین زیر بوده و سرویس های خود را تنها در چهارچوب این قوانین به کاربران ارائه میدهد و تحت هیچ عنوانی، خدماتی خارج از قوانین تعیین شده، به کاربران ارائه نخواهد کرد.

در طی بیان این قوانین، از شما با لفظ خریدار/مشتری/مشترک/کاربر یاد شده و از فروشنده با عنوان تریگر پی ان یو یاد میشود.

قوانین عمومی :

 1. پس از خرید اشتراک، عودت وجه اشتراک به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی میسر نخواهد بود. کاربر میتواند تا پایان زمان اشتراک، از امکانات این اشتراک استفاده کرده و در صورت عدم تمایل، در سررسید، نسبت به تمدید آن اقدام نکند. این شرایط در مورد شارژ و افزایش اعتبار حساب کاربری نیز صادق بوده و پس از اقدام به شارژ حساب کاربری، عودت وجه به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.
 2. در هر مورد، اطلاعاتی که در رابطه با یک محصول در سایت درج میشوند، صرفا جهت اطلاع رسانی اجمالی به کاربر بوده و هیچ جنبه ی دیگری ندارند. کاربر میپذیرد که در هر مورد به اطلاعات توضیحی درج شده در صفحه ی محصول اکتفا نکند و اطلاعات صحیح و دقیق سرویس را ابتدا در سایت اصلی ارائه دهنده، به طور کامل بررسی کرده و در صورتی که امکانات محصول مورد نظر، به طور کامل با نیازهای وی تطابق داشت اقدام به خرید کند. بدیهی است که اطلاعات توضیحی درج شده در صفحات محصول در این سایت، ممکن است حاوی اشتباهات سهوی باشند و به همین جهت تریگر پی ان یو هیچ نوع مسئولیتی را در قبال عدم تطابق کامل محصول خارجی با توضیحات درج شده در سایت نخواهد پذیرفت.
 3. هزینه ی پرداختی از طرف مشترک، فقط و فقط به منظور دریافت لینک دانلود سرویس مورد نظر بوده و شامل دریافت هیچ نوع خدمات دیگری نمیشود.
 4. برای دانلود برخی از محصولات ممکن است نیاز به سطح اشتراک خاصی داشته باشید. (این مسئله در صفحه ی محصول مورد نظر مشهود خواهد بود) مثلا دانلود برخی از محصولات تنها برای دارندگان اشتراک VIP  میسر است. کاربر میپذیرد که در تهیه اشتراک به این نکته توجه کامل نماید.
 5. تریگر پی ان یو هیچ نوع وظیفه ای در قبال ارائه آپدیت برای فایل های دانلودی، نخواهد داشت. در صورت ارائه ی آپدیت برای فایل های مورد نظر، کاربر تنها با داشتن اشتراک فعال میتواند نسبت به دانلود فایل مورد نظر اقدام کند و دریافت هیچ یک از آپدیت ها بدون داشتن اشتراک فعال میسر نخواهد بود.
 6. تریگر پی ان یو میتواند در صورت صلاحدید، در هر زمان و به هر دلیل، بدون ارائه توضیح به کاربر، یک محصول را به طور کامل از سایت حذف کرده، فروش آن را متوقف نماید و یا به طور کلی خدمات رسانی اش را قطع کند. تریگر پی ان یو در خارج از مدت اشتراک کاربر، هیچ نوع تعهدی نسبت به ادامه ی سرویس دهی به کاربر نخواهد داشت.
 7. مارکت تریگر پی ان یو، مرجع آموزشی ایست. کلیه ی کاربران میپذیرند که تریگر پی ان یو هیچ نوع مسئولیتی در قبال پاسخدهی به سوالات و ارائه پشتیبانی در قبال هر نوع محصول نداشته و کاربر میبایست در صورت نیاز به راهنمایی، از سایر مراجع آموزشی موجود در اینترنت استفاده کند.
 8. دریافت فایلهای سایت تنها با IP های داخل کشور میسر بوده و امکان دریافت از طریق VPS و یا آی پی های خارجی وجود نخواهد داشت.
 9. مسئولیت بررسی نیازهای هر محصول، تنها بر عهده ی شخص کاربر بوده و تریگر پی ان یو هیچ نوع مسئولتی در قبال تطابق یا عدم تطابق محصول دریافتی با محیط میزبانی کاربر نخواهد داشت.
 10. به اشتراک گذاری حساب کاربری VIP با دیگران و استفاده بیش از یک نفر از یک حساب کاربری ممنوع بوده و این امر به مسدود شدن و حذف شدن حساب کاربری شخص خاطی منجر خواهد شد.
 11. تریگر پی ان یو حق تغییر در این سند را در هر زمان برای خود محفوظ میدارد. کاربران موظف هستند با مراجعه ی مرتب به این صفحه، خود را از این تغییرات آگاه نمایند.

قوانین خرید و دریافت محصولات از طریق پست

 1. محصولاتی که به این طریق توسط کاربران خریداری میشوند، به طور کامل از کلیه ی بند های درج شده در قوانین عمومی سایت پیروی میکنند. بنابراین تهیه ی پکیج مربوطه و دریافت محصولات به این طریق به منزله ی پذیرش کلیه ی قوانین عمومی سایت، علاوه بر قوانین ویژه ی این نوع خرید خواهد بود.
 2. پس از پرداخت هزینه ی سفارش، امکان عودت وجه پرداختی به هیچ عنوان میسر نخواهد بود و محصول به اطلاعات ارائه شده توسط کاربر، ارسال خواهد شد.
 3. کاربر میپذیرد که میبایست اطلاعات دقیق، صحیح و کامل خود را جهت ارسال مرسوله ارائه نماید. مسئولیت ارائه اطلاعات اشتباه جهت فرستادن مرسوله که به هر طریقی منجر به بروز مشکل در رسیدن محصول به دست خریدار شود، بر عهده ی کاربر خواهد بود.
 4. پکیج های ارسالی به صورت کاملا سالم برای کاربران ارسال میشوند و پس از ارسال کد رهگیری پستی مرسوله در اختیار کاربر قرار میگیرد. تریگر پی ان یو در قبال آسیب های احتمالی در طول ارسال که توسط عواملی که از دست تریگر پی ان یو خارج است بر روی مرسوله اتفاق بیفتد (مثلا مشکل در حمل و نقل، عدم توزیع توسط پست و کلیه ی موارد مشابه) مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
 5. پس از تحویل مرسوله به پست، در صورت وجود هر نوع سوال در مورد زمان تحویل مرسوله و یا نیاز به هر نوع پیگیری، کاربر میبایست با بهره گیری از کد رهگیری خود، فقط از طریق سیستم پستی اقدام نماید.
 6. ارسال پکیج محصولات از طریق پست، برای کاربر به صورت رایگان انجام نمیپذیرد اما هرگاه مرسوله به علت هر نوع سهل انگاری از طرف خریدار، از جمله عدم حضور در آدرس ارائه شده، ارائه ی آدرس اشتباه یا نیمه کاره، ارائه ی اطلاعات تماس اشتباه، ارائه ی کد پستی اشتباه،  عدم اقدام جهت تحویل گرفتن مرسوله از دفتر پستی در صورت عدم حضور و یا به هر دلیل دیگر، به مبدا برگشت بخورد، کاربر موظف است هزینه ی ارسال مجدد مرسوله را به تریگر پی ان یو بپردازد. (این هزینه از طرف تریگر پی ان یو بر اساس زمان، هزینه ی پستی، هزینه ی بسته بندی، هزینه ی ایاب ذهاب و … تعیین خواهد شد.)
 7. کاربر میپذیرد که در صورت بروز هر نوع مشکل احتمالی در محصول سخت افزاری (فلش usb، هارد دیسک و …) دریافتی خود، موارد مربوطه را میبایست از طریق شرکت ارائه دهنده گارانتی محصول مورد نظر دنبال نماید و در این زمینه مسئولیتی بر عهده ی تریگر پی ان یو نخواهد بود.
 8. ارسال بسته ی خریداری شده بین ۴ تا ۷ روز پس از ثبت سفارش توسط خریدار، انجام خواهد شد. تریگر پی ان یو مسئولیتی را در قبال تاخیر در توزیع مرسوله، توسط پست نخواهد پذیرفت.

اشتراک در خدمات این سایت به منزله ی پذیرش ۱۰۰ درصد قوانین فوق از طرف شما خواهد بود.