کتاب آموزش اسپانیایی سطح مبتدی تا پیشرفته Suena

تاریخ انتشار
۱۷ تیر ۱۳۹۸
تعداد بازدیدها
24435 بازدید

 

Suena 1 ، یک دوره آموزش زبان اسپانیایی بزرگسالان می باشد. این دوره آموزش زبان اسپانیایی از انتشارات ANAYA می باشد که در ۴ سطح ارائه شده است. سطح اول آن شامل سطح A1-A2 می شود و سطوح بعدی به ترتیب B1 و B2 و C1 هستند. در این سری از کتاب ها به هر چهار مهارت Listening، Speaking، Reading، Writing زبان اسپانیایی پرداخته شده است.کتاب آموزش اسپانیایی SUENA ، نتیجه تلاش استادان دانشگاه Alcalá اسپانیا است که زبان اسپانیایی را از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته با استفاده از تمرین ها و مثال هایی کاملا کاربردی آموزش می دهد .شما با استفاده از این کتاب هم قدرت خواندن و درک مطلب و هم توانایی صحبت کردن، قدرت شنیداری و حتی نگارش و تلفظ کلمات زبان اسپانیایی خود را افزایش می دهید.

کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena که با کتاب تمرین همراه است از کتاب هایی است که بسیار کاربردی است. این کتاب از کتاب های آموزش زبان اسپانیایی است که بیشتر بر روی مهارت های مکالمه ای زبان آموزان تاکید دارد.برای کسانی که به زبان اسپانیایی برای کار و یا مهاجرت نیاز دارند کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena که از سال ۲۰۰۶ چاپ می شود و دارای ویرایش های جدیدتری هم نیز هست می تواند بسیار مناسب باشد. این کتاب بر اساس متود آموزش زبان Communicative طراحی شده است و به همین دلیل می تواند شما را برای زندگی در یک محیط اسپانیایی زبان آماده کند. این کتاب ها بر اساس سطح بندی اروپا طراحی شده اند و در سطح های مختلف A1, A1, B1, B2, C1, C2 هستند. هر کدام از این سطوح تعاریف خاص خود را دارد که می توان به صورت کلی بیان کرد که حرف A نشان دهنده سطح مبتدی ، سطح B نشان دهنده سطح متوسط زبان اسپانیایی و سطح C نشان دهنده سطح پیشرفته زبان اسپانیایی است. هرچه اعدادی که در کنار این حروف هستند نیز بالاتر رود، نشان دهنده سطح زبانی بالاتری است.

این کتاب ها از کامل ترین کتاب های آموزش زبان اسپانیایی است و در اکثر سایت ها از بقیه کتاب های اسپانیایی امتیاز بیشتری کسب کرده است. در سری کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena یادگیری واژگان زبان اسپانیایی از اولویت های نویسندگان است و به همین دلیل در مدت زمان نسبتا کمتری نسبت به دیگر کتاب ها زبان آموزان به دایره واژگان بسیار خوبی دست پیدا می کنند.

 

 

کتاب آموزش اسپانیایی سطح مبتدی تا پیشرفته Suena سطح ۱

 

این مجموعه شامل کتاب دانش آموز ، فایل صوتی کتاب دانش آموز ، کتاب کار و فایل صوتی کتاب کار می باشد.

 

کتاب آموزش اسپانیایی سطح مبتدی تا پیشرفته Suena سطح ۲

این مجموعه شامل کتاب دانش آموز ، فایل صوتی کتاب دانش آموز ، کتاب کار  می باشد.

 

کتاب آموزش اسپانیایی سطح مبتدی تا پیشرفته Suena سطح ۳

 

این مجموعه شامل کتاب دانش آموز ، فایل صوتی کتاب دانش آموز  می باشد.

 

کتاب آموزش اسپانیایی سطح مبتدی تا پیشرفته Suena سطح۴

 

این مجموعه شامل کتاب دانش آموز ، فایل صوتی کتاب دانش آموز می باشد.

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *